Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

İmplant Diş Klinik diş hekimliğinde her gün gelişen ve değişen estetik ve fonksiyon ihtiyacını göz önünde tutarak hastalarının memnuniyetini amaçlayan bir diş kliniğidir. İmplant Diş Klinik ağız ve diş sağlığının farklı alanlarında uzmanlaşmış hekim kadrosu ile multi disipliner anlayışla hareket etmektedir. Bütün ağız ve diş sağlığını kapsayan alanlarda hizmet vermektedir.

Kliniğimizin amacı hastalarımıza hep en iyisini, en yenisini sunmak olduğu unutmadan tüm uygulamalarda sizlere estetik ve fonksiyon kazandırılmasının ötesinde hijyen ve sağlığınız ön planda tutulmaktadır.  Hekim kadromuz yurtiçi ve yurtdışı kongrelere katılmakta, konferanslarla bilgi alışverişini sürekli kılmaktadır. Eğitimli yardımcı personele hasta sağlığı konusunda sürekli hizmet içi geliştirme programları uygulanmaktadır.  Kliniğimizde randevu sistemiyle çalışmaktayız.

Kliniğimiz genç, dinamik ve uzman kadrosuyla ağız ve diş sağlığının her branşında hizmet verecek biçimde kurumsal altyapının yanısıra en yeni teknoloji (rvg), tıbbi techizat (panoramik röntgen), fiziki  şartlar ve modern donanımı ile hastalarına kusursuz hizmet verebilecek teknik yapısını tamamlamıştır.